Čas na serveru 09:57:25

František Nikl
Kytice

Id: 22601

Kytice

  •  / Kytice / František Nikl
  •  / Kytice / František Nikl
  •  / Kytice / František Nikl

olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 61, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 49