Čas na serveru 09:42:28

František Nikl
Odpočinek

Id: 2107

Odpočinek

  •  / Odpočinek / František Nikl

olej/plátno/karton, rozměr 57 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní stav

zobrazeno: 1530x

Vyvolávací cena:

8 000