Čas na serveru 01:23:19

František Nikl
Odpočinek

Id: 2107

Odpočinek

  •  / Odpočinek / František Nikl

olej/plátno/karton, rozměr 57 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní stav

zobrazeno: 2659x

Vyvolávací cena:

8 000