Čas na serveru 10:08:38

František Nikl
Odpočívající

Id: 183101

Odpočívající

  •  / Odpočívající / František Nikl

olej/sololit, rozměr 34,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozené olištování

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena:

15 000

Příhozy: 54