Čas na serveru 06:38:23

František Novák
Praha

Id: 160507

Praha

  •  / Praha / František Novák
  •  / Praha / František Novák
  •  / Praha / František Novák
  •  / Praha / František Novák

olej/plátno, rozměr 87 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, lokálně protlačené plátno, oděrky na barvě

zobrazeno: 2849x

Vyvolávací cena:

14.1.2019, 19:42:00

26.11.2018 15:54 2 500 Kč