Čas na serveru 04:53:07

František Pavelka
Sedící dívka

Id: 2240

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / František Pavelka

tuš/papír, rozměr 64 x 97 cm, signováno vlevo dole, datováno 1934, zaskleno, velmi poškozený rám

zobrazeno: 2579x

Vyvolávací cena:

4 051