Čas na serveru 04:19:21

František Pavlů
Abstraktní reliéf

Id: 2239

Abstraktní reliéf

  •  / Abstraktní reliéf / František Pavlů

kombinovaná technika/deska, rozměr 46 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 81, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1392x

Vyvolávací cena:

13.7.2015, 21:24:00

12.7.2015 20:29 3 500 Kč