Čas na serveru 18:35:31

František Pečínka
Letní den

Id: 121501

Letní den

  •  / Letní den / František Pečínka

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2264x

Vyvolávací cena:

25 000