Čas na serveru 02:00:05

František Pečínka
Na návsi

Id: 371904

Na návsi

  •  / Na návsi / František Pečínka

olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 732x

Vyvolávací cena:

13 000