Čas na serveru 22:56:57

František Pečínka
Na okraji lesa

Id: 222709

Na okraji lesa

  •  / Na okraji lesa / František Pečínka

olej/karton, rozměr viditelný 32 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1172x

Vyvolávací cena:
2 800

15 500