Čas na serveru 11:21:03

František Pečínka
Roubenka

Id: 268601

Roubenka

  •  / Roubenka / František Pečínka

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1369x

Vyvolávací cena:

12 500