Čas na serveru 22:06:13

František Pečínka
Starý mlýn

Id: 10904

Starý mlýn

  •  / Starý mlýn / František Pečínka

akvarel/papír, velikost malby 17,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena:
1 900

2 800