Čas na serveru 21:41:28

František Pečínka
V polích

Id: 151006

V polích

  •  / V polích / František Pečínka

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, otluky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti od PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:

8 000