Čas na serveru 17:27:00

František Pergler
U Budína

Id: 181725

U Budína

  •  / U Budína / František Pergler

olej/lepenka, rozměr cca 31 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1616x

Vyvolávací cena: