Čas na serveru 07:05:58

František Reyl
Pradlenka

Id: 21601

Pradlenka

  •  / Pradlenka / František Reyl

olej/plátno, rozměr 49 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, doporučeno čistit, původní stav

zobrazeno: 1736x

Vyvolávací cena:

1 900