Čas na serveru 10:39:04

František Ringo Čech
2000 mil pod mořem

Id: 419101

2000 mil pod mořem

  •  / 2000 mil pod mořem / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 50 x 70, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena:

72 000

Účastníci: 19