Čas na serveru 22:44:38

František Ringo Čech
Antarktida

Id: 405102

Antarktida

  •  / Antarktida / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 11084x

Vyvolávací cena:

100 999

Účastníci: 26

Příhozy: 105