Čas na serveru 15:46:53

František Ringo Čech
Armstrong na Měsíci

Id: 221902

Armstrong na Měsíci

  •  / Armstrong na Měsíci / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po

zobrazeno: 1699x

Vyvolávací cena:

37 000