Čas na serveru 04:28:15

František Ringo Čech
Aston Martin

Id: 168502

Aston Martin

  •  / Aston Martin / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

zobrazeno: 5787x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 56