Čas na serveru 18:47:28

František Ringo Čech
Chrám sv. Mikuláše

Id: 274305

Chrám sv. Mikuláše

  •  / Chrám sv. Mikuláše / František Ringo Čech

olej/houslový lub, rozměr 41 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně,po

zobrazeno: 1126x

Vyvolávací cena:

19 000