Čas na serveru 10:42:48

František Ringo Čech
Daria Klimentová

Id: 236501

Daria Klimentová

  •  / Daria Klimentová / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

zobrazeno: 1743x

Vyvolávací cena:

15 000

2020,03-1,10,20,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu