Čas na serveru 17:47:09

František Ringo Čech
Dobívání vesmíru

Id: 211801

Dobívání vesmíru

  •  / Dobívání vesmíru  / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4296x

Vyvolávací cena:

71 000

Účastníci: 21

Příhozy: 67