Čas na serveru 03:30:05

František Ringo Čech
Karel Hynek Mácha

Id: 185103

Karel Hynek Mácha

  •  / Karel Hynek Mácha / František Ringo Čech

olej/dřevo, rozměr 25 x 20 cm, signováno vlevo dole s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 1632x

Vyvolávací cena:
3 800