Čas na serveru 18:04:59

František Ringo Čech
Karel Hynek Mácha

Id: 185103

Karel Hynek Mácha

  •  / Karel Hynek Mácha / František Ringo Čech

olej/dřevo, rozměr 25 x 20 cm, signováno vlevo dole s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 1209x

Vyvolávací cena:
3 800