Čas na serveru 17:26:18

František Ringo Čech
Kašpárek Merten

Id: 185102

Kašpárek Merten

  •  / Kašpárek Merten / František Ringo Čech

olej/dřevo, rozměr 27 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 1085x

Vyvolávací cena:
3 800

9 500