Čas na serveru 11:03:58

František Ringo Čech
Král zvířat

Id: 221901

Král zvířat

  •  / Král zvířat / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

zobrazeno: 8826x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 19

Příhozy: 56