Čas na serveru 21:05:42

František Ringo Čech
Laureáti 2015

Id: 405101

Laureáti 2015

  •  / Laureáti 2015 / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 80 x 100, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 891x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 61