Čas na serveru 13:37:51

František Ringo Čech
Loreta

Id: 388102

Loreta

  •  / Loreta / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 4590x

Vyvolávací cena:

41 500

Účastníci: 20