Čas na serveru 06:59:57

František Ringo Čech
Maminka spadla do studny

Id: 386401

Maminka spadla do studny

  •  / Maminka spadla do studny / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, přiložen certifikát autorství

zobrazeno: 2570x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 61