Čas na serveru 23:42:53

František Ringo Čech
Nepřišly ženy

Id: 192701

Nepřišly ženy

  •  / Nepřišly ženy / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 86, autorsky rámováno

zobrazeno: 1062x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 59