Čas na serveru 11:41:18

František Ringo Čech
Nepřišly ženy

Id: 192701

Nepřišly ženy

  •  / Nepřišly ženy / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 86, autorsky rámováno

zobrazeno: 717x

Vyvolávací cena:

25 000

2019,09-1,03,21,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu