Čas na serveru 06:55:11

František Ringo Čech
Nespravedlnost

Id: 462502

Nespravedlnost

  •  / Nespravedlnost / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

zobrazeno: 2141x

Vyvolávací cena:

40 000

Účastníci: 20