Čas na serveru 05:41:31

František Ringo Čech
Nuestra Seňora de la Almudena Madrid

Id: 475501

  •  / Nuestra Seňora de la Almudena Madrid / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 20