Čas na serveru 16:45:32

František Ringo Čech
Odvrácená tvář měsíce

Id: 325302

Odvrácená tvář měsíce

  •  / Odvrácená tvář měsíce / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po

zobrazeno: 1992x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 49