Čas na serveru 18:12:34

František Ringo Čech
Osvobození Prahy

Id: 217101

Osvobození Prahy

  •  / Osvobození Prahy / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 4623x

Vyvolávací cena:

28 000