Čas na serveru 09:42:27

František Ringo Čech
Ovoce v dobré náladě

Id: 318303

Ovoce v dobré náladě

  •  / Ovoce v dobré náladě / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

zobrazeno: 1452x

Vyvolávací cena:

30 000