Čas na serveru 06:34:05

František Ringo Čech
Palác Ježíšek

Id: 405103

Palác Ježíšek

  •  / Palác Ježíšek / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 4129x

Vyvolávací cena:

115 000

Účastníci: 30

Příhozy: 94