Čas na serveru 14:37:56

František Ringo Čech
Pancho Villa žádá Boženu Němcovou o ruku babičky

Id: 230201

  •  / Pancho Villa žádá Boženu Němcovou o ruku babičky / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno,rámováno,po

zobrazeno: 2212x

Vyvolávací cena:

27 000