Čas na serveru 04:52:00

František Ringo Čech
Poslední večeře páně

Id: 377302

Poslední večeře páně

  •  / Poslední večeře páně / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

zobrazeno: 3660x

Vyvolávací cena:

45 600

Účastníci: 24

Příhozy: 48