Čas na serveru 02:53:29

František Ringo Čech
Praha

Id: 230203

Praha

  •  / Praha / František Ringo Čech

olej/dřevo, tvar houslí, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno, datováno,po

zobrazeno: 2254x

Vyvolávací cena:

24 001

Příhozy: 58