Čas na serveru 07:32:18

František Ringo Čech
Praha

Id: 332702

Praha

  •  / Praha / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 26119x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 75