Čas na serveru 17:02:52

František Ringo Čech
Praha

Id: 361802

Praha

  •  / Praha / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 33805x

Vyvolávací cena:

81 000

Příhozy: 88