Čas na serveru 07:01:03

František Ringo Čech
Praha

Id: 377303

Praha

  •  / Praha / František Ringo Čech

houslový lub/olej, rozměr cca 37 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, po

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:

27 000