Čas na serveru 17:02:50

František Ringo Čech
Praha

Id: 478402

Praha

  •  / Praha / František Ringo Čech

olejPlátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 4026x

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

2024,03-1,05,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18

Příhozy: 81