Čas na serveru 17:16:05

František Ringo Čech
Praha

Id: 177502

Praha

  •  / Praha / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, rámováno

zobrazeno: 3538x

Vyvolávací cena:

22 000