Čas na serveru 17:41:49

František Ringo Čech
Prales

Id: 284402

Prales

  •  / Prales / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 40 x 140 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 4942x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 55