Čas na serveru 06:38:08

František Ringo Čech
Prales

Id: 171301

Prales

  •  / Prales / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 50 x 125 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2015, rámováno

zobrazeno: 4539x

Vyvolávací cena:
6 000

48 000