Čas na serveru 16:53:50

František Ringo Čech
Pražské slečny a Miss Brno

Id: 186002

Pražské slečny a Miss Brno

  •  / Pražské slečny a Miss Brno / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO

zobrazeno: 2445x

Vyvolávací cena:

18 000