Čas na serveru 15:27:30

František Ringo Čech
Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem

Id: 138002

  •  / Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo nahoře s datací, získáno přímo od autora

zobrazeno: 694x

Vyvolávací cena:

29 000

2018,07-1,18,20,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu