Čas na serveru 18:35:27

František Ringo Čech
Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem

Id: 138002

  •  / Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo nahoře s datací, získáno přímo od autora

zobrazeno: 3643x

Vyvolávací cena:

35 333