Čas na serveru 16:24:21

František Ringo Čech
Původ COVIDU 19

Id: 284401

Původ COVIDU 19

  •  / Původ COVIDU 19  / František Ringo Čech

"Pražáci žerou netopíry Moraváci luskouny", olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 10003x

Vyvolávací cena:

88 000

Příhozy: 92