František Ringo Čech
Staroměstské věže
Id: 505102
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
zobrazeno: 1016x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
33 110 Kč
2024,05-1,13,21,20,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Účastníci: 19