Čas na serveru 16:58:45

František Ringo Čech
Sv. Vít

Id: 250301

Sv. Vít

  •  / Sv. Vít / František Ringo Čech

olej/houslový lub, rozměr 39 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně,po

zobrazeno: 1268x

Vyvolávací cena:

23 000