Čas na serveru 21:48:52

František Ringo Čech
Sv. Vít

Id: 309302

Sv. Vít

  •  / Sv. Vít / František Ringo Čech

olej/houslový lub, značeno a datováno na zadní straně,po

zobrazeno: 3017x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 65